Image

Image
  • Gazitepe Mah. Fabrikalar Cad. No: 25 Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • +90 212 659 95 65
  • info@rafso.com

Rafso Market Mağaza Sistemleri

18 yıllık sektör tecrübesiyle Mart 2013 yılında kurulan Rafso Tasarım, gün geçtikçe siz değerli müşterilerinin katkısıyla büyümüş ve kısa zamanda dev adımlar atmıştır.Ocak 2017'de Rafso Ahşap ve Metal Raf sistemleri San.Dış.Tic.Ltd.Şti olarak şirketleşmiştir.Uzman kadromuz ve köklü bilgi birikimimiz sayesinde, fikirlerinize değer katmak ve yeni yaşam alanlarına imza atmaktan dolayı heyecan duymaktayız.

Teknolojik yenilikleri ısrarla takip etmek ve son kullanıcıdan gelen talepleri de ayrıca değerlendirmek suretiyle, uygun nitelikte ürünü kısa sürede ve kaliteden taviz vermeden üretmek ana gayemiz olmaktadır.

Kurulduğu andan itibaren ürün gamını hızla genişleten Rafso Raf ürün yelpazesinde, market, mağaza ve kırtasiye ekipmanları, özel stantlar, soğuk oda grupları, soğutucu grupları, raf çeşitleri,özel standlar ve aksesuarları bulunmaktadır.

Öncelikli hedeflerimiz; Dünya kalite standartları çerçevesinde ergonomik ve ekonomik üretim yapmak, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet sunmaktır.

​Rafso Raf ailesi olarak yenilikçi anlayıştan taviz vermeden sektörde liderliği hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız

Temel prensibi müşterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurmak olan Rafso Raf, Bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 sertifikası ve TSEK belgeleri ile kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikası da dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

Rafso Raf, kalite bilincini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemiştir. Yüksek kalitede ürünler sunmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamak, planlamalarını doğru yaparak zaman israfını önlemek, üretimden montaj aşamasına kadar geçen sürecin performansını takip ederek sektörde lider konuma ulaşmak, standartlara en uygun kalitede, güvenli ve hatasız ürün hizmet sunmak, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımıza verilen eğitimlerle yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline getirebilmek, sistemimizi sürekli geliştirmek ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek temel amacımızdır.

Rafso Raf olarak çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, tüm ekibimizce benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamak hedefimizdir.

Bu sebeple, Faaliyetlerimizi Çevre ve İSG mevzuatlarına ve hukuken bağlı bulunduğumuz tüm kuruluşların standartlarına uygun olarak gerçekleştirerek, Çevre ve İSG risklerini belirleyip, kontrol edip ve düzeltip, önleyici faaliyetlerde bulunarak riskleri, sağlık bozulmalarını, iş kazalarını ve çevre kazalarını en aza indirmek, tüm çalışanlarımıza bireysel İSG ve Çevre Sorumluluklarının farkında olmalarını sağlayacak eğitimler vermek, faaliyetlerimizden kaynaklanacak ölüm, yaralanma ve sağlık bozulmalarından çalışanlarımızı korumak, Çevre ve İSG performansını gözden geçirerek ve performansını izleyerek sürekli gelişmesini sağlamak vazgeçilmez presibimizdir.

Image

Gazitepe Mah. Fabrikalar Cad.
No: 25 Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE

mail

E-Posta
info@rafso.com

Telefon
  • +90 212 659 95 65
Mobil
  • +90 530 312 53 83

Image